ردکردن این

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام
آیا می توان بازدید استوری اینستاگرام را افزایش داد؟ چگونه استوری هایی که ارسال می کنم پر بازدید شوند؟ چرا بازدید استوری هایم کم شده است؟ این سوالات بطور کلی در ذهن همه ی شما وجود دارد که ما در این مقاله قصد داریم به شما برخی از روش ها و تکنیک ها در راستای افزایش بازدید استوری های اینستاگرام،  بصورت رایگان آموزش دهیم.

 

امروزه بازار کسب و کار اینترنتی بخصوص در پلتفرم اینستاگرام بسیار داغ است. از طرفی دیگر در سال گذشته با توجه به همه گیر شدن بیماری کرونا، مشاغل آزاد در بیش تر موارد به این سمت سوق داده شدند. بطوری که هر کسب و کاری که شما فکرش را بکنید به سمت اینستاگرام روی آورد. برای نمونه مغازه هایی که در زمینه پوشاک فعایت می کردند با استفاده از پلتفرم اینستاگرام توانستند با فروش اینترنتی محصولات خود، ضرر و زیان خود را تا حدودی جبران کنند.

اما نکته قابل توجه این است که چه چیزی می تواند فروش این محصولات را افزایش دهد یا به عبارتی دیگر یک فروشنده که تازه به دنیای اینستاگرام گام برداشته است، چگونه می تواند محصول خود را به افراد بیش تری معرفی کند. ما در این مقاله قصد داریم برخی از این موارد را برای شما ارائه کنیم، پس با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید پایین بودن آمار بازدید از استوری اینستاگرام یکی از دغدغه های همه ی مدیر های صفحات اینستاگرام می باشد که با آن روبرو می شوند. قطعا برای شما پیش آمده است که آماری که از بازدید دنبال کنندگان خود در مشاهده می کنید، فاصله ی زیادی با مقداد دنبال کننده های شما دارد. برای نمونه ممکن است شما 40 مورد دنبال کننده در صفحه خود داشته باشید اما بازدید استوری شما 23 باشد. در این صورت باید برخی موارد مورد بررسی واقع شوند تا بازدید استوری خود را چند برابر کنید.

آیا افزایش بازدید استوری اینستاگرام فایده ای دارد؟

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

بررسی ها حاکی از این است که بازدید استوری ها بسیار بیش تر از پست های اینستا گرامی می باشد. این به معنی این است که کاربران اینستا گرام نسبت به استوری ها علاقه ی بیش تری نشان می دهند. به همین دلیل است که کاربران بسیاری بیش تر وقت خود را صرف بالا بردن کیفیت محتوایی در استوری می کنند.

آمار های بسیار زیادی وجود دارد که اصلی ترین عامل بالا رفتن دنبال کنندگان یک صفحه اینستاگرام از طریق استوری می باشد. یعنی بیشتر فالوور هایی که یک صفحه دارد از طریق استوری ها با آن آشنا شده اند و آن صفحه را دنبال کرده اند. خلاصه شما با بالا بردن آمار بازدید استوری هایتان می توانید درآمد قابل توجهی از این طریق بدست بیاورید.

دلایل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد که در یک لحظه بازدید استوری شما بطور چشمگیری کم شود یا اینستاگرام فعالیت های شما را محدود کند. این موارد می تواند به دلیل عدم رعایت این مسائل می باشد:

  • استوری های بدون محتوا یا تکراری
  • زیاده روی کردن در استفاده از هشتک
  • استفاده از ربات برای بالا بردن بازدید
  • شادوبن شدن

 

افزایش بازدید استوری با حذف فالوور فیک


تا زمانی که فالوورهای فیک در پیجتان حضور داشته باشند، اجازه نخواهند داد تعامل پیجتان به میزان عادی برگردد. پس باید قید افزایش بازدید استوری‌هایتان را بزنید.

اگر می‌خواهید همین الان بازدید استوری‌های پیجتان را بیشتر کنید، باید از دست این فالوورها خلاص شوید. همین حالا با انتخاب بسته دلخواه خود از ربات اینستاگرام اینبو، فالوورهای فیک خود را حذف کرده و بازدید استوری‌هایتان را افزایش دهید.
اجازه ندهید فالوورهای فیک پیجتان را تسخیر کنند!
پس یکی از اصلی ترین مواردی که ممکن است در طولانی مدت باعث کاهش بازدیدهای استوری شما شود، افزایش بی رویه کاربران فیک در پیجتان است. با بیشتر شدن دنبال کننده های غیر واقعی، نرخ تعامل پیجتان کاهش یافته و این موضوع باعث می شود در صفحه فید دنبال کنندگانتان جایگاه مناسبی نداشته باشید.

افزایش بازدید استوری

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

محبوبترین پست ها