برخی از خدمات قابل ارائه در هر بخش

میزبانی
وب سایت

برای حضور همیشگی در فضای اینترنت و یا آنلاین شدن کسب و کار و برند خود نیاز به هاست دارید. هاست به معنی میزبان می باشد در واقع برای اینکه فایل های سایت یا اپلکیشن خود را در اینترنت به اشتراک بگذارید نیاز به سرورهای دارید که مدام به اینترنت متصل باشند و هاست بخش یا مقدار کوچکی از سرورهای متصل به اینترنت هستند. برای آدرس دهی به فایل های به اشتراک گذاشته شده می توانید از دامنه استفاده کنید که می تواند همان نام برند یا کسب و کار شما در دنیای دیجیتال و اینترنتی باشد.

توسعه
وب و موبایل

طراحی سایت امروز برای هر کسب و کاری امری ضروری و حیاتی بوده و قعطا با وجود وب سایت به عنوان پایگاه شما در فضای اینترنت کسب و کار خود را همیشگی و بدون محدودیت زمانی و مکانی خواهید کرد.

آموزش های
تخصصی و آنلاین

آموزش های اصولی و تخصصی در هر سازمان یا کسب و کاری منجر به کسب درآمد بیشتر، افزایش بهره‌وری و افزایش رضایت‌مندی مدیران و مخاطبان شما خواهد شد همچنین آموزش به صورت آنلاین همیشه دردسترس شما خوهد بود و در زمان و وقت شما صرفه جویی خواهد شد در نتیجه سعی کنید برنامه مدونی را برای خود و کارکنان خود در نظر بگیرید تا همیشه به روز باشید و از رقبا جلوتر باشید.

فروش
قالب و افزونه

چنانچه شما هم جز مخاطبان حرفه ای ما هستید و یا طراحی سایت علاقه دارید و نمی خواهید هزینه زیادی بابت طراحی سایت خود صرف نمایید خدمات این بخش را به شما پیشنهاد می دهیم!

سایر خدمات
دیجیتال مارکتینگ

برای موفقیت در هر کسب و کاری و شناساندن خود به مخاطبین نیاز به خدمات دیجیتال مارکتینگ خواهد داشت. در این بخش در کنار شما خواهیم بود تا نتیجه بهتری برای رشد کسب و کار خود داشته باشید.

laptopworking سرویس ها
چه چیزی نیاز دارید؟

چرا آریان وب را انتخاب می کنید؟

قیمت و طرح های ساده

تنوع پلن و قیمت های مناسب

خدمات شخصی

خدمات منحصر به فرد برای همه

تحویل به موقع

تحویل خدمات در زمان مناسب

آموزش سفارشی

آموزش سریع به نسب دانش شخص

testimonial3 سرویس ها

دیدگاه مشتریان

بیش از ۱۵ سال تجربه خوب از خدمات آریان وب و همراهی پشتیبانی این مجموعه باعث رفع بسیاری از دغدغه ها ما شده، با احترام و آرزوی توفیقات روز افزون.

محمد رستمی – مدیر ای تی تاکسیرانی

اشتراک در خبرنامه

اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند، جهت دریافت تخفیف های آتی آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.