مرتضی لطفی

مرتضی لطفی

Morteza Lotfi

006 مرتضی لطفی

برخی از کارآزمایی ها

۱۴۰۰ تاکنون - مدیر آموزشگاه و مدرس

آموزشگاه فنی آماژ

فعالیت های مجموعه تبلیغاتی آماژ بعد از چند سال در قالب آموزشی به آموزشگاه فنی و حرفه ای آماژ انتقال داده شد.

۱۳۹۹ تاکنون - مسئول فنی و خبرنگار

پایگاه خبری آماج

با توجه به تجربه و پتانسیل نیروهای فعال مجموعه در زمینه رسانه های  هنری و فناوری اطلاعات پایگاه خبری آماج تاسیس شد.

۱۳۹۱ تا ۱۳۹۹ - مدیر اجرایی

آماژ

شروع این کسب و کار با گروهی از جوانان با تجریه در زمینه تبلیغات و بازاریابی به وجود آمد و در نهایت تصمیم برا آن شد که تجربیات این گروه به صورت آموزشی در اختیار مخاطبان گرامی قرار گیرد.

۱۳۹۰ - ۱۳۸۹ - هیئت مدیره

ایستاتک

شرکت ایستاتک با هدف تامین سخت افزار مجموعه راه اندازی شد و با توجه به سیاست های متفاوت مدیران آن و بعد از ۲ سال فعالیت عالی در زمینه سخت افزار و نرم افزار تصمیم به عدم فعالیت برند خود گرفت.

۱۳۸۸ تا ۱۳۹۹ - مدیر عامل

پویانت

این شرکت برای ارایه خدمات در زمینه شبکه و اینترنت پر سرعت راه اندازی شد تا زمینه ی برای فعالیت بهتر زیر ساخت شرکت آریان وب باشد و در ادامه فعالیت های آن به شرکت آریان وب انتقال داده شده تا به لطف خدا با تجربیات بهتری در خدمت مشترکین خود باشد.

۱۳۸۶ تاکنون - مدیر عامل

آریان وب

خدمات این شرکت از ابتدای مبتی بر میزبانی وب بنا نهاده شد و در ادامه طراحی سایت، برنامه نویسی وب و در انتها برخی از خدمات دیجیتال مارکتینگ به آن افزوده شد.

۱۳۸۶ - ۱۳۸۴ - مدیر عامل

ایران وب

اولین تجربه کاری مستقل با نام ایران وب شروع شد اما به علت از دست دادن نام دامنه، فعالیت های خود را با نام آریان وب ادامه دادم.

۱۳۷۹ - ۱۳۸۳

آغازی نو با فریلنسر

شروع ماجرا از علاقه به فعالیت های هنری و گرافیکی شروع شد که با تکمیل آموزش ها و فعالیت ها در زمینه طراحی گرافیک، سایت، لوگو و مالتی مدیا به لطف خدا منجر به ثبت اولین شرکت با نام ایران وب شد.

آموزشی - تحصیلی

1400

مهندسی - نرم افزار

1397

مدیریت استراتژیک

1401

مدیریت ارشد کسب و کار

مهارت ها

PHP , JS , VB , Python , J Query , C++ , C# 89%
WordPress , Joomla , Drupal 95%
Digital Marketing 80%
Seo 80%
Premiere , After Effect 50%
Html & CSS 98%
Photoshop , Illustrator , Corel , Free Hand 95%
CCNA 74%
MCSA 76%
VM Ware 86%

فعالیت های آموزشی

با شروع فعالیت های حرفه ای خود با نام آرین وب همواره سعی نموده در کنار تجاربی به دست آمده موضوع آموزش را در کنار فعالیت های خود جهت توسعه فناوری پوشش داده و در جذب افراد مستعد کوشا باشم.

همچنین از سال ۱۴۰۰ به صورت رسمی همکاری خود در با سازمان فنی حرفه ای به عنوان مربی و مدیر آموزشگاه و دانشگاه آزاد به عنوان مدرس دوره های طراحی سایت و دیجیتال مارکتیگ گسترش داده تا در سایه پروردگار گامی جدید جهت رفع نیازهای آموزشی کشور در شرایط سخت زمان حاضر برداشته باشم.

اطلاعات تماس