جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خرید هاست Linux ایران و آلمان

سرویس هاست لینوکس (Linux Hosting) مناسب برای وب سایت‌هایی است که با استفاده از PHP پیاده‌سازی شده‌اند. خرید هاست لینوکس یکی از چالش‌های مدیران وب‌سایت‌هاست که به دنبال راه‌اندازی سایت با استفاده از سیستم عامل لینوکس هستند. در این نوع هاست، می‌توانید تمامی سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا، دروپال، پرستاشاپ و غیره را نصب و استفاده کنید.

شرکت آریان وب این سرویس را به صورتی ارائه می‌دهد که بسیار انعطاف‌پذیر است و به راحتی می‌توانید پردازشگر، فضای دیسک، ترافیک ماهانه، بازدید همزمان و RAM را برای سایت خود تنظیم کنید تا همواره از یک هاست لینوکس با بهره‌وری بالا و قیمت مناسب استفاده کنید. 

 این سرویس در دو کشور، ایران و آلمان، ارائه می‌شود.

hosting3 home image 22 7 هاست

پایگاه داده

استفاده از منابع مدیریت شده سخت‌افزاری و ویژه برای پایگاه‌داده‌ها

نصب خودکار اسکریپت

نصب خودکار اسکریپت CMS های معروف مانند وردپرس، جوملا و ...

آمار مصرف سخت‌افزار

شامل میزان استفاده از CPU ، RAM ، پهنای باند و ... در هر هاست

ثبت دامنه

ثبت دامنه‌های داخلی و بین‌المللی و مدیریت ساده همه دامنه ها

هاست لینوکس

هاست اقتصادی

شروع قیمت سالانه از

۴۹ هزار تومان

هاست استاندارد

شروع قیمت سالانه از

۶۵۹ هزار تومان

هاست پیشرفته

شروع قیمت سالانه از

۱,۹۹۰,۰۰۰ تومان

دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای طراحی وبسایت نخواهید داشت. با استفاده از برنامه‌های فارسی که شرکت آریان وب برای مشتریان خود به صورت رایگان نصب می‌کند، با خرید هاست از شرکت ما، بدون نیاز به دانش تخصصی در زمینه طراحی وب، می‌توانید وبسایت خود را به صورت حرفه‌ای طراحی کنید.

آیا مایلید وب سایت خود را از یک هاست دیگر به هاست شرکت آریان وب منتقل کنید؟ در این صورت، شرکت ما تضمین می‌کند که اطلاعات وب سایت شما از جمله اطلاعات پایگاه داده و موارد دیگر به صورت رایگان به هاست جدید شما در شرکت آریان وب منتقل خواهد شد. 

hand drawn هاست
Lovepik com 450071301 web development vector illustration هاست

با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه‌ای که امنیت در ارائه سرویس‌های میزبانی وب دارد، آریان وب بر آن است تا حداکثر امنیت را فراهم کند. برای این منظور، اقداماتی از جمله استفاده از فایروال‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و پکیج‌های امنیتی را انجام می‌دهد. بعضی از پکیج‌های امنیتی نصب شده بر روی سرورهای آریان وب به‌طور اختصاصی برای این شرکت تهیه شده است و تمام برنامه‌های استفاده شده در سیستم‌های شرکت ما دارای لایسنس قانونی بوده و به‌روزرسانی‌های لازم را همواره دریافت می‌کنند.

شرکت ما تضمین می‌کند که در صورت تمایل شما به لغو سرویس خود در هفته اول، تمام وجه پرداختی شما (به استثنای هزینه دامنه که قابل بازپرداخت نیست) به شما بازگردانده خواهد شد. برای انجام عملیات لغو و بازپرداخت وجه در هفته اول، نیازی به تأییدیه از بخش پشتیبانی ندارید و تنها درخواست شما بر این اساس اعتبار دارد.