شرایط و مقررات

شرایط و مقررات استفاده از سرویس ها

کاربران آریان وب متعهد به رعایت شرایط و قوانین زیر میباشند:

 • مقررات دامنه ملی

  جهت مشاهده کامل متن توافقنامه ثبت دامنه تحت ‎.ir و .ایران.ir و پیوست های مربوط به لینک زیر در سایت ایرنیک مراجعه بفرمایید: متن توافقنامه و مقررات ایرنیک
 • مقررات کلی ثبت دامنه

  1. برای دامنه جهانی از اطلاعات و مشخصات ایران استفاده نخواهد شد و در صورتی که مشترکی از آدرس ایران استفاده نمایید هیچ مسئولتی با آریان وب جهت مسدود شدن دامنه نخواهد بود.
  2. آدرس ایمیل موجود در اطلاعات تماس دامنه صحیح و به روز بوده و متعلق به افراد غیر نمی باشد و دسترسی به آن مقدور میباشد.
  3. جهت دریافت کد انتقال دامنه 15 روز قبل از تاریخ انقضا باید اقدام شود.
  4. درصورت عدم تمدید دامنه پس از گذشت 30 روز از تاریخ انقضا هیچ مسئولتی برعهده آریان وب جهت اعمال جریمه نخواهد بود و کاربر موظف است در صورت تمایل به تمدید جریمه های مربوطه را جداگانه بپردازد.
  5. درصورت عدم تمدید دامنه پس از گذشت 60 روز از تاریخ انقضا توسط مشترک یا کاربر قدیم هیچ مسئولتی برعهده آریان وب جهت ثبت مجدد دامنه توسط کاربر جدید دیگر نخواهد بود.
 • مقررات میزبانی وب

  • استفاده بیش از حد مجاز از پردازنده یا حافظه موقت توسط سایت میزبانی شده منجر به مسدود شدن سرویس خواهد شد.
 • مقررات سفارش طراحی سایت

  1. مشترک متعهد می شود پس از تأیید طرح هرگونه درخواست تغییر که منجر به طراحی مجدد و یا تغییرات در بخشی از طرح شود، هزینه آن را طبق تعرفه روز مندرج در وب سایت رسمی آریان پرداخت نماید.
  2. مشترک متعهد می شود در صورتی مقدار یا زمان پشتیبانی کاربر به اتمام رسیده باشید هزینه های جدید جهت پشتیبانی مجدد را در حین درخواست جدید و بعد از برآورد کارشناس، ابتدا به صورت آنلاین پرداخت نمایید تا قرارداد یا پشتیبانی جدید جاری و رسمی شود
  3. مشرک تعهد می نماید که کپی رایت یا حق نشر اثر را حفظ کند و برای حذف کپی رایت هزینه های مربوطه را پرداخت نماید. در صورت تخلف کارفرما و حذف بدون اطلاع قبلی آریان وب هیچ تعهدی نسبت به پشتیبانی و عواقب ناشی نخواهد داشت.
 • مقررات آموزش آنلاین و محصولات آموزشی

  • در حال بروزرسانی
 • مقررات قالب سایت

  1. قالب های درخواستی توسط کاربر کاملا اورجینال و دارای شناسنامه و لایسنس می باشد لطفا بعد از نصب درخواست برگشت مبلغ نفرمایید.
  2. درهنگام خرید قالب شما فقط قالب را با شرایط مشخص شده دربافت کرده اید و برای گرفتن پشتیبانی یا سایر خدامات اضافه باید محصول خود ارتقا دهید.
  3. هرگونه پاسخ به سوال و یا پشتیبانی از طریق بخش تیکت جواب داده خواهد شد برای تسریع در پاسخگری سعی کنید از اسکرین شات استفاده نمایید. پشنهاد ما استفاده از نرم افزار لایت شات به آدرس https://prnt.sc می باشد.
 • مقررات ارسال تیکت یا سوال و درخواست پشتیبانی

  1. اولویت پاسخگویی به کاربرانی میباشد که مقررات را رعایت نمایند.
  2. سیستم پشتیبانی به افرادی ارائه داده خواهد شد که صورتحساب های خود را به موقع و در سررسید مقرر پرداخت کرده باشند و یا صورتحساب باز و بدهی نداشته باشند.
  3. در هنگام ارسال تیکت حتما فارسی تایپ کنید و قبل از ارسال متن یکبار آنرا به دقت بخوانید.
  4. در صورتی که بیش از یک عنوان درخواست را در یک تیکت ارسال می کنید عناوین درخواست را شماره گذاری نمایید.
  5. تیکت را در بخش مربوط ایجاد کنید و از ارسال به بخش های نامربوط خودداری نمایید.
  6. از ارسال چند باره یک تیکت در یک موضوع و یا سایر موضوعات خودداری کنید.
  7. در هنگام ارسال تیکت از بکار بردن جملاتی چون خواهشا زودتر یا سریعتر پاسخ دهید و یا عجله دارم و ... پرهیز نماید و تنها موارد درخواستی خود را مطرح کند.
  8. بعد از ارسال تیکت برای اپراتورمربوطه پیامک ارسال میشود و مشکل شما در دست بررسی قرار میگیرد پس نیازی به ارسال مجدد نیست. در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ داده خواهد شد.
  9. در صورتی که شماره تلفن همراه خود را درهنگام عضویت به درستی وارد نمایید، بعد از پاسخ اپراتور برای شما جهت اطلاع رسانی پیامک و همچنین ایمیل ارسال خواهد شد.
  10. مشکلات و درخواست های مربوط به یک موضوع را در همان تیکت پیگیری نمایید و از ایجا تیکت جدید خودداری تمایید.
  11. مدت زمان پاسخگویی ممکن است تا 48 ساعت زمان ببرد پس لطفا شکیبا باشید.
  12. در صورت رفع شدن مشکل تیکتی ارسال نکنید و فقط تیکت را ببندید تا وضعیت آن به "بسته شد" تغییر یابد.
  13. عنوان درستی برای تیکت انتخاب کنید.
  14. درصورتی که درخواستی خارج از قرارداد قبلی باشد هزینه آن در ابتدا باید پرداخت شود.
  15. به مدیران و اپراتورهای پاسخگو احترام بگذارید و مشکلات خود را در نهایت آرامش پیگیری نماید.
  16. در تیکتها حتما مشخصات سرویس و در صورت نیاز نام کاربری و کلمه عبور را ارسال کنید.
  17. بعد از اینکه مطمئن شدید مشکل شما کاملا حل شده گزینه "بستن درخواست" را انتخاب کنید. وقتی وضیعت تیکت به "بسته شد" تغییر یابد کارشناسان ما آن را بررسی نخواهند کرد.
  18. مشتری موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده می باشد که در صورت عدم رعایت، سرویس مربوط قطع شده و هرینه ای برگشت داده نخواهد شد.

در مورد مقررات سرویس ها سوالی دارید؟

درصورتی که نیاز به دریافت جزییات بیشتری و توضیحات دیگری دارید می توانید هر گونه پرسش یا در خواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید.

فرم مشاوره خرید