جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سرور مجازی آلمان از بهترین سرور های مجازی با آپ تایم و ماندگاری بالا بوده که از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است. سرعت , امنیت و پایداری معیارهایی هستند که در ارزیابی یک سرور مجازی می تواند مورد توجه قرار گیرد. اما چرا باید از سرور مجازی آلمان استفاده کنیم ؟ سرور مجازی می تواند ایجاد شده از سرور اختصاصی داخلی و یا خارجی باشد. برای برخی از کارها سرور مجازی داخلی جوابگو نمی باشد. در این مواقع لازم است تا از سرور مجازی خارجی استفاده کنیم. از بهترین سرور های مجازی خارجی می توان سرور مجازی آلمان و سرور مجازی فرانسه را نام برد. هنگام خرید سرور مجازی فاکتور های همچون امنیت و سرعت ماندگاری و پایداری و همچنین پشتیبان گیری منظم بسیار مهم بوده و باید مورد توجه قرار گیرد. یکی از مزیت‌های سرور مجازی آلمان برخورداری از تمامی فاکتورها در سطح بسیار بالا می باشد.

چرا سرور مجازی آلمان را انتخاب کنیم ؟

virtual private server 1 سرور مجازی آلمانبه کمک سرور مجازی آلمان می توانید در وب سایت هایی که اجازه ثبت نام و فعالیت با آی پی ایران را نمی دهد ثبت نام کرده و از خدمات آنها استفاده کنید.

شرکت هتزنر آلمان از معتبرترین شرکت های دنیا در زمینه ارائه خدمات هاست و سرور و میزبانی می باشد.

از آنجایی که مجازی سازی سرور نقش بیشتری را در سازمان ها به عهده می گیرد ، مدیران این شرکت با ایجاد سرورهای مجازی مستقر در همان سرور فیزیکی از بخشی از پردازش ، حافظه و منابع ورودی و خروجی سرور اختصاصی یا فیزیکی استفاده می کند. در حالت ایده آل ، مجازی سازی سرور وسیله ای برای افزایش استفاده از سخت افزار فراهم می کند.

پشتیبان گیری از سرور مجازی آلمان چگونه است؟

سرور مجازی یک محیط مجازی کامل است که به عنوان بخشی جداگانه در یک سرور فیزیکی وجود دارد. با هر سرور مجازی به گونه ای برخورد می شود که گویی فیزیکی است. در واقع یک کاربر نمی تواند تفاوت بین یک اختصاصی فیزیکی واقعی و مجازی را تشخیص دهد. یک دیتاسنتر یا مرکز داده ممکن است میزبان هزاران سرور مجازی باشد که فقط با قسمتی از این سخت افزار کار می کنند و این یک مشکل جدی برای مدیران ذخیره سازی یا پشتیبان است. از دست دادن داده ها در یک سرور مجازی می تواند به اندازه از دست دادن داده ها در یک سرور فیزیکی فاجعه بار باشد. بنابراین باید از هر سرور مجازی به عنوان بخشی از سیستم پشتیبان یک نسخه پشتیبان تهیه شود. سرور های مجازی آلمان امکان بکاپ گیری و پشتیبان‌گیری را به صورت منظم انجام داده و همچنین این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می دهد.

سرور مجازی آلمان

مزیت هایی که با خرید سرور مجازی آلمان نصیب شما می شود

سرور های مجازی آلمان یا وی پی اس از سخت افزار بروز و قدرتمندی به همراه نیروی متخصص و ماهر برخوردار می باشد. مزیت های سرور مجازی آلمان امکان استفاده از هارد های پرسرعت ssd می باشد. همچنین هاردهای پرسرعت nvme برای ایرانیان بسیار مناسب می باشد.

از جمله مزیت های دیگر می توان به راحتی پشتیبان گیری توسط کاربران اشاره نمود. سرور مجازی آلمان امکان روشن و خاموش کردن را به راحتی در اختیار کاربران قرار داده است. همچنین امکان ری استارت را خواهید داشت. نقطه دیگر عدم مشاهده افت سرعت در سرور های مجازی آلمان است هنگام استفاده در فضای وب کار شما را راحت تر خواهد شد.

خرید سرور مجازی با تخفیف ویژه

جهت خرید سرور مجازی می توانید از لینک زیر با کد تخفیف VPS_OFF استفاده نمایید:

خرید سرور مجازی آلمان