جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پکیج درج رپورتاژ آگهی در سایت‌های علمی و خبری

این بسته شامل درج خبر یا محتوای شما در ۲۵ سایت علمی و خبری جهت تبلیغ، برندینگ و دیده شدن نام شما در موتورهای جستجو می باشد که میتوانید سایت های مورد نظر خود را جهت درج ریپورتاژ از لیست مشخص شده در پایین همین صفحه انتخاب نمایید و بعد از خرید از بخش پشتیبانی لیست را بهمراه متن، تصویر و بک لینک مورد نظر خود تیکت یا ارسال بفرمایید. در صورتی که وقت این کار را نداشتید نگران نباشید ما به نسبت موضوع کاری شما میتوانیم سایت ها را برای شما انتخاب کنیم.
broadcast journalist standing against crowd eager shoppers waiting black friday sales tv reporter holding microphone telling camera about shopping frenzy during seasonal sales 482257 72293 ریپورتاژ

مدت زمان و ماندگاری

ریپورتاژها درسایت های لیست شده بعد از بازگذاری به صورت مادام باقی خواهد ماند و تا یکماه فرصت خواهید داشت کل ریپوتاژ های خود را در قالب یک تیکت اعلام بفرمایید. در صورت تمایل امکان ثبت تدریجی توسط اپراتور ما در مدت یک یا دوماه جهت دریافت نتیجه بهتر و جلوگیری از اسپم می باشد.

رتبه و اتوریتی

با توجه به متفاوت بودن زمینه فعالیت و زمان تاسیس برخی از سایت ها ممکن است رتبه دلخواه شما را نداشته باشند اما با توجه به رشد روزانه و تمرکز تیم آریان وب جهت توسعه این وب سایت ها قطعا روند رتبه و اتوریتی بهبود چشمگیری خواهد داشت.

زمان باقی مانده تخفیف نمایشگاهی
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

هزینه پکیج 5.000.000 تومان با تخفیف نمایشگاهی فقط 2 میلیون تومان

لیست سایت ها

eqtesaddan.ir
aryananews.ir
parsipayam.ir
nopayam.ir
akhbarevizheh.ir
aamaj.ir
vizhehkhabar.ir
arshanews.ir
farnamnews.ir
naminews.ir
didenews.ir
eghtesadgaran.ir
erfannews.ir
nedakhabar.ir
negarkhabar.ir
rasanehjoo.ir
ravikhabar.ir
rozhanews.ir

nabaapress.com
nabaapress.ir
rialnews.ir
bazaryabiplus.ir
tofighonline.ir
eghtesadekeshvar.ir
amazh.com
aamaaj.ir
iraneghavi.ir
khabarijat.ir
irannetnews.ir
khabargou.ir
kafehnews.ir
sefaratkhabar.ir
setarenews.ir
payamgou.ir
mediakhabar.ir
borokhabar.ir

همکاری با ما

آیا صاحب وب سایت پربازدید هستید؟

اگر وب سایت مناسبی جهت ارایه خدمات ریپورتاژ و بک لینک دارید درصورتی که مایل باشید می توانید وب سایت خود را از طریق پشتیبانی به ما اعلام نمایید!